Kruhový tréning

tréning na posilnenie celého tela, rozvoj kondície, sily a výbušnosti, plyometria a funkčný tréning

Kruhový tréning je ideálny program na rozvoj kondície, s využitím rôznych tréningových metód a náradia. Získal si veľkú obľubu u bežných ľudí, fitness nadšencov aj u profesionálnych športovcov. Je to fitness program, ktorý sa snaží rovnomerne rozvíjať vytrvalosť, silu, pohyblivosť, výbušnosť, rýchlosť, koordináciu, rovnováhu a presnosť.

Pre koho je určený?

Kruhový tréning je vhodný pre všetkých – športovcov i širokú verejnosť, pokročilých aj začiatočníkov. Pre ľudí, ktorí sa nešpecializujú na jednu konkrétnu pohybovú schopnosť, ale chcú zlepšiť kondíciu a získať určitú športovú všestrannosť.

Ako tréning prebieha?

Na začiatku tréningu je zahriatie a strečing, potom nasleduje hlavná časť, ktorá trvá cca 30 minút, počas ktorých precvičíte postupne všetky partie tela. Samotný tréning je charakterizovaný maximálnou intenzitou.

Dôvodom popularity kruhového tréningu je predovšetkým jeho pestrosť. V princípe neexistujú opakujúce sa tréningy. Obmieňa sa široká škála cvikov, ktoré sa naviac často kombinujú rôznym spôsobom. Dôležitá je však snaha o dodržiavanie predpísaného tempa a jednotlivých prestávok, ako aj poctivo si odmakať jednotlivé série.

Trvanie

55 minút

Typ cvičenia

vysoká intenzita
kardio

Kalórie

v priemere 600
spálených kalórií za tréning

Výsledky

kondícia
spevnenie celého tela
budovanie svalstva
spálenie tukov

Termíny

  • Pondelok

    16:00 - 17:00    Alex

  • Streda

    17:30 - 18:30    Alex

Cena

1 tréning

5 €

10 tréningov

47 €

20 tréningov

86 €

NA ČO EŠTE ČAKÁŠ? Poď si zacvičiť ešte dnes!